Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, Dux, 1900-talets andra hälft, soffa 3-sits, lösa plymåer, svart skinn, ca 217x82, sitthöjd ca 37 cm
Skador, slitage
836498
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här