Golvur 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft, fodral fanérat i mahogny, urtavlan märkt Ja´s, Dalziel Aberdeen, slag, sekundvisare, månfas, datum, höjd 210, lod samt pendel finns
Lösa delar, slitage, SAV garanterar ej funktionen
836511
2020-11-12