Nattduksbord art deco

Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco
Nattduksbord art deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1920/30-tal, art deco, fanérade i valnöt, dragknoppar i benimitation, höjd ca 60, 59x42 cm

Bordsskivor blekta, ytskador

836524

2020-11-08