Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1920/30-tal, art deco, fanérade i valnöt, dragknoppar i benimitation, höjd ca 60, 59x42 cm
Bordsskivor blekta, ytskador
836524
2020-11-08