Mulberry 2 väskor samt plånbok
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
MULBERRY, 3 dlr, präglat läder, 2 st axelremsväskor med spännen i mässing, invändigt rutigt fodertyg, plånbok ca 16x9 cm, väskor ca 20x15 cm
Vintage & Fashion Jul
kraftigt slitage, lagningar, hål i fodertyg, blekt färg
836528
2020-12-01