Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939), "Butterfly delirium", signerad samt daterad 68, olja på duk, ca 34x26 cm,
836545
2020-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här