Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL PÅ FOT, Goebel 1930-40-tal, dekor av kurtiserande par i rokokokläder, delvis handmålad, stämplad Goebel Z.R. 840 Gn, höjd 17, diameter 22 cm
Obetydlig fotringsnagg, smärre repor
836555
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här