Skål på fot, Goebel

Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel
Skål på fot, Goebel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL PÅ FOT, Goebel 1930-40-tal, dekor av kurtiserande par i rokokokläder, delvis handmålad, stämplad Goebel Z.R. 840 Gn, höjd 17, diameter 22 cm

Obetydlig fotringsnagg, smärre repor

836555

2020-12-19