Oiva Toikka glasfåglar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIVA TOIKKA, (3) figuriner, Nuttajärvi Notsjö, flerfärgad glasmassa, föreställande fåglar, 2 signerade samt en märkt Nuttajärvi, höjd ca 12, längd mellan ca 16-17 cm
Den vita ej signerade med nagg/fabrikationsdefekt på stjärten
836563
2020-11-11