Oiva Toikka glasfåglar

Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar
Oiva Toikka glasfåglar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, (3) figuriner, Nuttajärvi Notsjö, flerfärgad glasmassa, föreställande fåglar, 2 signerade samt en märkt Nuttajärvi, höjd ca 12, längd mellan ca 16-17 cm

Den vita ej signerade med nagg/fabrikationsdefekt på stjärten

836563

2020-11-11