Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, sidobord, 1 par, fanérade i björk, ca 1926, höjd 60, 60x40 cm
PROVENIENS: Röda Korsets sjukhus
Fläckar, bruksslitage, märken, fanérskador
836565
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här