NK nattduksbord 1 par

NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par
NK nattduksbord 1 par

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, sidobord, 1 par, fanérade i björk, ca 1926, höjd 60, 60x40 cm

PROVENIENS: Röda Korsets sjukhus

Fläckar, bruksslitage, märken, fanérskador

836565

2020-11-09