Speglar gustaviansk stil

Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil
Speglar gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld pastelerad dekor, fasettslipat glas, höjd 85x55 cm

Dekorbortfall, lösa bitar medföljer

836567

2020-11-08