Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VÄTTAR (4), tidigt 1900-tal, bemålat trä, höjd ca 12, längd 41 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage
836570
2020-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner