Vättar

Vättar
Vättar
Vättar
Vättar

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VÄTTAR (4), tidigt 1900-tal, bemålat trä, höjd ca 12, längd 41 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

836570

2020-11-11