Trädgårdsskulptur, efter antiken

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets första hälft, byst föreställande Venus från Milo, efter antiken, brunpatinerad komposit, höjd 84 cm

Kuntoraportti

Utomhuspatina, ställvisa skador och lagningar

836591

Päivämäärä:

2020-11-15