Trädgårdsskulptur, efter antiken
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets första hälft, byst föreställande Venus från Milo, efter antiken, brunpatinerad komposit, höjd 84 cm
Kuntoraportti
Utomhuspatina, ställvisa skador och lagningar
836591
Päivämäärä:
2020-11-15