Trädgårdsskulptur, efter antiken

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets första hälft, byst föreställande Niobe, efter antiken, brunpatinerad komposit, höjd 86 cm

Utomhuspatina, ställvisa skador och lagningar

836592

2020-11-15