Frank Miller

Frank Miller
Frank Miller
Frank Miller
Frank Miller
Frank Miller
Frank Miller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANK MILLER, 3 figuriner, Collectors Choise, Limited Edition, signerade, numrerade 24/100, 51/100 ocj 65/100 porslin, höjd 18,5-30 cm

Gris med mindre glasyrbortfall på ena örat

836597

2020-11-17