Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANK MILLER, 3 figuriner, Collectors Choise, Limited Edition, signerade, numrerade 24/100, 51/100 ocj 65/100 porslin, höjd 18,5-30 cm
Gris med mindre glasyrbortfall på ena örat
836597
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här