Ceremoniellt föremål

Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål
Ceremoniellt föremål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERMONIELLT FÖREMÅL, 1800/1900-tal, Västasien, brons och koppar, med dekor av två figurer/djur, längd ca 40 cm

åldersrelaterat slitage, patina, märken och repor

836600

2020-11-11