Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SAMOVAR, 1800-talets slut, empirestil, koppar, nysilver, invändigt förtennad, urnformad med uppsvängda hänklar, höjd ca 54 cm
Bruksslitage, lagningar
836602
2020-11-08