Salongsbord empirestil

Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, empirestil, 1900-talets första hälft, mahogny, beslag av brons, höjd ca 77, diameter ca 83 cm

Smärre slitage, 3 lösa benhylsor

836607

2020-11-08