Philippe Starck "Miss Trip" Kartell.

Philippe Starck
Philippe Starck
Philippe Starck
Philippe Starck
Philippe Starck
Philippe Starck
Philippe Starck
Philippe Starck

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, 6 st stolar "Miss Trip", Kartell, 2003, ben och rygg i betsad bok, sits i formbjuten plast, märkta under sitsen. sittshöjd 43/43 cm.

Bruksslitage, mindre fanerskador.

836611

2020-11-22