FANNY BRATE: Vårblommor i vas

FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas
FANNY BRATE: Vårblommor i vas

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FANNY BRATE (1861-1940): Vårblommor i vas, signerad och daterad Fanny Brate 1898, akvarell, 39x28 cm

Vågigt papper

836616

2020-12-19