Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORD, 1700-tal, underrede i ek samt furu, låda i sargen, skiva i Komsta-sten, höjd ca 78, 116x63 cm

Skiva med nagg, underrede med sprickor

836622

2020-11-08