Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets första hälft, silverpläterad gulmetall, med hänklar samt dekor i form av vindruvor, höjd ca 20, diamater 13 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bortfall av silverplätering

836689

2020-11-13