Champagnekylare
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets första hälft, silverpläterad gulmetall, med hänklar samt dekor i form av vindruvor, höjd ca 20, diamater 13 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bortfall av silverplätering
836689
2020-11-13