Tobia Scarpa, golvlampa, Flos
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TOBIA SCARPA, golvlampa, Flos, 1900-talets senare hälft, lackerad stomme, lysrör, märkt Flos, made in Italy, höjd ca 183 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre bruksslitage
836691
Päivämäärä:
2020-11-08