Lådfack industridesign

Lådfack industridesign
Lådfack industridesign
Lådfack industridesign
Lådfack industridesign
Lådfack industridesign
Lådfack industridesign

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LÅDFACK, ekfaner, 1900-tal, 6 lådor höjd ca 70, 61x35 cm

Zustandsbeschreibung

836694

2020-11-13