Margareta Lewkowicz

Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz
Margareta Lewkowicz

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MARGARETA LEWKOWICZ (född 1958): skulptur i form av häst, stengods, bemålad, monogramsignerad, förgylld, höjd ca 25,5, längd ca 22 cm

Zustandsbeschreibung

Med sprickor från tillverkningen

836698

2020-11-13