Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARGARETA LEWKOWICZ (född 1958): skulptur i form av häst, stengods, bemålad, monogramsignerad, förgylld, höjd ca 25,5, längd ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Med sprickor från tillverkningen
836698
2020-11-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner