Brosch och hänge 2+1 delar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BROSCH OCH HÄNGE, 2+1 delar, camédelar med antikiserande porträtt i profil, höjd ca 24-52 mm inkl ögla, keramisk platta och udda came medföljer
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage.
836705
2020-11-22