Brosch och hänge 2+1 delar

Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar
Brosch och hänge 2+1 delar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BROSCH OCH HÄNGE, 2+1 delar, camédelar med antikiserande porträtt i profil, höjd ca 24-52 mm inkl ögla, keramisk platta och udda came medföljer

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage.

836705

2020-11-22