Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HÄNGE/ LUKTDOSA, silver, något otydliga svenska stämplar, 1800-tal, dekor med blomma, delvis förgylld, höjd ca 30 mm inkl hänge, vikt ca 3.0 g
Förgyllning med slitage.
836706
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här