Hänge/ Luktdosa silver 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HÄNGE/ LUKTDOSA, silver, något otydliga svenska stämplar, 1800-tal, dekor med blomma, delvis förgylld, höjd ca 30 mm inkl hänge, vikt ca 3.0 g

Förgyllning med slitage.

836706

2020-11-22