Hänge troligen Vivinna Torun Bülow-Hübe
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÄNGE, troligen Vivianna Torun Bülow-Hübe, 1950-tal, droppformad röd glaskula, silverstav, längd ca 75 mm, vikt ca 7.1 g
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skadad upphängningsögla med bortfall. Saknar märkning.
836707
2020-11-22