Hänge troligen Vivinna Torun Bülow-Hübe

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGE, troligen Vivianna Torun Bülow-Hübe, 1950-tal, droppformad röd glaskula, silverstav, längd ca 75 mm, vikt ca 7.1 g

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skadad upphängningsögla med bortfall. Saknar märkning.

836707

2020-11-22