Samling smycken och bijoux
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
SMYCKEN OCH BIJOUX, delar i olika material, stil, storlek och utförande, bestående av halsband, broscher, delar i silver mm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, gravyr och udda delar kan förekomma.
836708
2020-11-22