Samling smycken och bijoux

Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SMYCKEN OCH BIJOUX, delar i olika material, stil, storlek och utförande, bestående av halsband, broscher, delar i silver mm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Zustandsbeschreibung

Skador, gravyr och udda delar kan förekomma.

836708

2020-11-22