Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
DANSMASK, troligen Senufo-folket från västra Afrika, 1900-tal, höjd 43 cm
Skada med lagning, mindre avslag
836714
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här