Dansmask

Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

DANSMASK, troligen Senufo-folket från västra Afrika, 1900-tal, höjd 43 cm

Skada med lagning, mindre avslag

836714

2020-11-22