Jan Stenmark färgoffset

Jan Stenmark färgoffset
Jan Stenmark färgoffset

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Oändligheten är gjord av allas vår oförmåga att förstå den", signerad Jan Stenmark, numrerad EA 12/25, färgoffset, bladmått ca 66x48,5 cm

Löst blad

836717

2020-11-13