Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
JAN STENMARK (född 1949): "Oändligheten är gjord av allas vår oförmåga att förstå den", signerad Jan Stenmark, numrerad EA 12/25, färgoffset, bladmått ca 66x48,5 cm
Löst blad
836717
2020-11-13