Andreas Englund "High Fidelity" litografi

Andreas Englund
Andreas Englund
Andreas Englund
Andreas Englund

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDREAS ENGLUND (född 1974): "High Fidelity" (Grey), färglitografi, provtryck, signerad i blyerts Andreas Englund, bildmått ca 82 x 62 cm

Obetydligt slitage,

836718

2020-11-13