Klubbat för:
550 SEK
800 SEK
STOLAR SAMT PELARBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stolar med rygg och sits av rotting, sitthöjd ca 45, bordets höjd ca 70, diameter ca 48 cm
Bruksslitage, skivan till bordet går att skruva av
836719
2020-11-13