Ljuster i järnsmide

Ljuster i järnsmide
Ljuster i järnsmide
Ljuster i järnsmide
Ljuster i järnsmide
Ljuster i järnsmide
Ljuster i järnsmide

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSTER för ålfiske, 17/1800-tal, järnsmide, allmoge, längd ca 75, bredd 17 cm

Ingår i temaauktionen Allmoge

Visst åldersrelaterat slitage

836723

2020-11-13