Linnehanddukar

 Linnehanddukar
 Linnehanddukar
 Linnehanddukar
 Linnehanddukar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINNEHANDDUKAR, 12 st, 1900-tal, med dekor och olika monogram i rött, storlek ca 74x52 cm

Smärre slitage, vissa framstår som oanvända

836732

2020-11-13