Dunhill Tändare trolgien 1990-tal
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
DUNHILL, tändare, troligen 1900-tal, tvåtonad modell, vitmetall med guldfärgade vertikala linjer, rollagas, undersidigt märkt i godset, höjd ca 63 mm
Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen.
836742
2020-11-22