Dunhill Tändare trolgien 1990-tal

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

DUNHILL, tändare, troligen 1900-tal, tvåtonad modell, vitmetall med guldfärgade vertikala linjer, rollagas, undersidigt märkt i godset, höjd ca 63 mm

Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen.

836742

2020-11-22