Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets början, lös sittplymå, klädsel i röd sammet, mörkbetasde träben,höjd ca 90, sitthöjd 40, bredd 80 cm

Kaftigt slitage på klädsel, ställvis trasiga sömmar

836747

2020-11-13