Erik Jørgensen soffa
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JØRGEN GAMMELGAARD, soffa, för Erik Jørgensen, Danmark, 1900-talets slut, lösa rygg- och sittplymåer, mörkt grön skinnklädsel, längd ca 200, djup 75, sitthöjd 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på klädsel
836750
2020-11-13