Erik Jørgensen soffa

Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JØRGEN GAMMELGAARD, soffa, för Erik Jørgensen, Danmark, 1900-talets slut, lösa rygg- och sittplymåer, mörkt grön skinnklädsel, längd ca 200, djup 75, sitthöjd 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på klädsel

836750

2020-11-13