Sypuff

Sypuff
Sypuff
Sypuff
Sypuff
Sypuff
Sypuff
Sypuff
Sypuff

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYPUFF, 1900-talets andra hälft, svarvade ben, med lucka ocj insatts i plast, klädd med träimitation, höjd ca 43 samt 47x34 cm

Kompletterad, slitage

836758

2020-11-15