Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, samtida, stomme i kromat stål, delvis svartlackerad, med 3 hyllplan i laminat, höjd exl. handtag ca 86, 105 x 63 cm
Bruksrelaterat slitage, repor, märken, färgbortskav
836760
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här