Charles Hippolyte André Olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLES HIPPOLYTE ANDRÉ, 1877-1913, Frankrike, Fransk stadsvy, olja på duk, signerad, ca 59x55 cm

Retuscher. Ram med något mindre avslag.

836765

2020-11-22