LARS FUHRE

LARS FUHRE
LARS FUHRE

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS FUHRE (f, 1965): "You are so wrong", signerad samt numrerad, Fuhre 5/35, daterad 2011, färglitografi, ca 80x60 cm

Ej examinerad ur ram

836783

2020-11-20