Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR med skåpöverdel, 1700-tal, 2 delat, rokoko, fanérat i ek, beslag i mässing, höjd 231, 107x56 cm
Bruksslitage, senare ben, smärre avslag
836785
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här