ÅKE AXELSSON Vinga II Galleri Stolen

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Vinga II", karmstolar, 6 st, för Galleri Stolen, 2000-tal, formpressad rygg och sits av björk, cognacsfärgat läder, läderbeklädda armlän, kromad benställning, snurrfunktion, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar och slitage kring läder

836795

2020-11-20